Podpořme ČSSD

10.10.2017 13:14

Ve volbách do poslanecké sněmovny 2017 budu volit ČSSD. Je to dosud hlavní vládní strana a podařila se nám řada věcí - zvláště spokojený jsem se zavedením programu na podporu využití dešťové vody a s řešením darování potravin potravinovým bankám. Se Zvonečníkem jsme nabídli i velmi objektivní hodnocení -zde-.

Mrzí mě, že jsem se nakonec nedostal na pražskou kandidátku ČSSD. Mám dlouholeté a různorodé zkušenosti se všemi úrovněmi politického rozhodování - působil jsem v různých komisích, přicházel s různými iniciativami, částečně jsem patřil i k vládním poradcům. V letošním roce jsem nicméně završil studium rigorózní zkouškou, oženil jsem se a nerad bych se dále politikou utápěl. Na srdci mi dále leží nedořešená protierozní vyhláška, krušnohorské lithium, zdroje pitné vody, využití brownfieldů, rozvoj elektromobility, peníze pro ochranu přírody, podpora energoúsporných opatření v chudých domácnostech či šrotování starých automobilů. Nemá cenu vše vyjmenovávat a velmi mě mrzí, že jsem kolikrát neměl přístup do různých pracovních skupin - na kvalitě výstupů je to zřejmé, je potřeba bojovat.

Volit budu v Královéhradeckém kraji a chci, aby ČSSD měla nadále dva poslance - tím druhým je Robin Böhnisch, který vyniká mimořádnou pracovitostí, přehledem a schopností dobrá řešení prosadit. Uvidíme, co bude dále možné. ČSSD musí uspět!

 

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode